در مورد مشتریان تهران، کالا، از طریق پیک طی 1 روز کاری از زمان ثبت سفارش ارسال خواهد شد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

کمچه برای ارسال در کمترین زمان، ممکن است اقدام به ارسال چند مرحله ای آیتم هایی کند که زودتر تامین شده است. در این صورت در داخل بسته شما یک کارت جهت اطمینان خاطر شما از این فرایند قرار داده خواهد شد.

در صورت تمایل به تغییر آدرس ، شما می توانید با تماس با تیم خدمات مشتریان کمچه درخواست خود را اعلام نمایید. توجه داشته باشید با توجه به تامین کالا از تامین کنندگان متفاوت زمان ارسال با این روش زمان بر می باشد.

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما ارسال شده است، لطفا از مامور پست یا پیک کمچه تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید و موضوع را به اطلاع تیم پشتیبانی کمچه (از طریق تلفن و یا ایمیل و یا فرم تماس با ما) اطلاع دهید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.

با توجه به ساز و کار ارسال سفارشات، متاسفانه امکان انتخاب نوع ارسالی خارج از آنچه سایت ارایه می‌دهد وجود ندارد. فقط در بعضی از کالا ها امکان ارسال اکسپرس وجود دارد که در صورت درخواست مشتری و با هزینه متفاوت از آنچه در زمان سفارش اعلام شده برای ایشان ارسال خواهد شد. در صورت انتخاب این سرویس توسط مشتری هماهنگی دریافت پول از وی صورت خواهد گرفت.